o firmie

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

ALMATEX to firma, która istnieje od 1998 roku. Od początku swojego istnienia nasz zakład zajmuje się profesjonalną ślusarką aluminiową. Doświadczenie, którym pochwalić może się nasze przedsiębiorstwo, to efekt wzmożonej pracy i niezwykłej uwagi, którą przykładamy do realizacji każdego projektu. Jesteśmy pewni, że wykorzystując zdobytą przez wiele lat wiedzę i doświadczenie budujemy coraz lepsze i trwalsze konstrukcje aluminiowe. Wykonujemy prace i projekty dla obiektów o charakterze mieszkalnym, handlowym i przemysłowym, zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego.

Korzystając z nowoczesnych systemów aluminiowych, budujemy konstrukcje pewne i odporne, często także spektakularne objętościowo. Materiały wykorzystywane do realizacji naszych projektów posiadają wszystkie konieczne certyfikaty i pozwolenia. Zostały pozytywnie ocenione i uzyskały aprobaty techniczne od m.in: Instytutu Techniki Budowlanej, Instytutu Mechaniki Precyzyjnej oraz Państwowego Zakładu Higieny.

Nasz zespół to sztab inżynierów, projektantów, wysoko wykwalifikowanych montażystów i pracowników produkcyjnych, którzy doskonale potrafią wykorzystać swoje doświadczenie i wiedzę.

Nasze produkty są więc doskonale przygotowane do tego, by zadowolić każdego nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki z naszą ofertą, tam będą mieli Państwo możliwość poznać szerzej zakres działań oraz różnorodność oferowanych produktów.

Przejrzysta oferta

Stały kontakt

Korzystne oferty

Szybkość działań